TPMS PROFESIONAL  SENZORY TLAKU PNEU  Všetko čo potrebujete k TPMS 

konfigurátor TPMS

 

informácie Sens.it

 

REMA TIP TOP INCO - SK


Úvod » Diagnostika TPMS » ATEQ VT56


        

ATEQ VT56

 

Číslo produktu: 559 0850-1
Výrobca: Ateq

Je univerzálny prístroj určený pre komunikáciu so senzormi TPMS a programovanie ECU TPMS riadiacej jednotky v osobných i dodávkových automobiloch a motocykloch, tak európskych, ako i amerických. Zariadenie Ateq VT56 slúži okrem iného na testovanie funkčnosti snímačov tlaku v pneumatikách a ich aktiváciu. Zariadenie umožňuje tiež programovanie univerzálnych senzorov Sens.it a EZ senzor, ako i aktiváciu multiprotokolových snímačov HUF IntelliSens a REDI senzor. 

Pre komunikáciu so snímačom TPMS po výbere značky a modelu automobilu sa stačí priblížiť k senzoru v pneumatike. Po načítaní snímača sú k dispozícii tak diagnostické, ako i technické údaje. K zobrazovaným údajom patria najmä:

- ID snímača, tlak, teplota, stav betérie snímača

- uťahovacie momenty skrutiek kolesa, matíc ventilov, obj. čísla OEM senzorov, obj. čísla servisnej sady, spôsob "autolearning" procesu, a iné

Databáza vozidiel, senzorov a protokolov programovania komunikácie cez OBD rozhranie je neustále rozširovaná pomocou aktualizácie cez internet pomocou WebVT aplikácie.

Technické údaje:

- farebný 4" display
- databatabanka EU, USA
- programovanie univerzálnych senzorov Sens.it, EZ Sensor, ako i aktivácia multiprotokolových senzorov REDI a IntelliSens
- kábel OBD II pre reset ECU s podsvietením
- pripojenie k PC - WIFI, USB, SD karta
- aktualizácia databanky cez WebVT aplikáciu
- tester RF signálu

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.