TPMS PROFESIONAL  SENZORY TLAKU PNEU  Všetko čo potrebujete k TPMS 

konfigurátor TPMS

 

informácie Sens.it

 

REMA TIP TOP INCO - SK


O NÁS

Spoločnosť REMA TIP TOP INCO - SK, spol. s r.o., dodávateľ opravných materiálov na pneumatiky a dopravníkové pásy vznikla v roku 1995 a od začiatku svojej činnosti začala výhradne zastupovať na slovenskom trhu nemeckú spoločnosť  REMA TIP TOP STAHLGRUBER Otto Gruber GmbH & Co. s celosvetovou pôsobnosťou.

Širokej motoristickej verejnosti je určite logo a motto firmy "VŠETKO PRE PNEU A AUTO" značne povedomé. V oblasti priemyslu sa držíme motta "VŠETKO PRE DOPRAVNÍKY A PRIEMYSEL".

Naša spoločnosť poskytuje ucelenú ponku tovaru:

  • pre kompletné vybavenie dielne na opravu pneumatík a technologických postupov
  • pre kompletné vybavenie pneuservisu a rozvodu stlačeného vzduchu
  • pre vybavenie autoservisu
  • pre opravy a spájanie dopravníkových pásov a pogumovanie
  • pre servis systémov TPMS

Samozrejmosťou je poradenský servis pri výbere tovaru, ponuka financovania, dodanie a inštalácia strojného vybavenia vrátane zaškolenia obsluhy, záručný a pozáručný servis.

Našim dlhodobým cieľom je poskytovať zákazníkom služby na vysokej profesionálnej úrovni. V centrále firmy nájdete obchodné oddelenie, sklad tovaru, showroom, školiace stredisko, servisné oddelenie, ekonomické oddelenie, marketing a personálne oddelenie.

Obchodná aktivita spoločnosti je celorepubliková. Prostredníctvom vlastných pobočiek a predajcov sme schopní veľmi pružne reagovať na požiadavky zákazníkov z celej Slovenskej republiky.